Na prodajumezoneta od 100 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom.
na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC.
na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila.
Mezoneta Je dvostrano orijentisan Ima pogled na more, na šumu, Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, grejanje.
Gore navedene informacije su zasnovane isključivo na informacijama koje je vlasnik nekretnine dostavio našoj kompaniji, i iste su podložne štamparskim greškama ili promeni cene od strane njega.
NA OSNOVU ZAKONA 4072/2012, DA BI SE NEKRETNINA POKAZALA, POTREBNO JE DATI PODATKE IZ LIČNE KARTE I PORESKI BROJ KOJI MORAMO DA SE NAVEDE U UGOVORU O POKAZIVANJU.
Oznaka na mapi ne ukazuje na tačnu lokaciju imovine već na opštu oblast u kojoj se nalazi. Za sve ostale informacije kontaktirajte nas.