Na prodajumezoneta od 200 kv.m u Solunu. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava.
na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava.
na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila.
Mezoneta Je dvostrano orijentisan Ima Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, garaža, grejanje, ostavu.
Gore navedene informacije su zasnovane isključivo na informacijama koje je vlasnik nekretnine dostavio našoj kompaniji, i iste su podložne štamparskim greškama ili promeni cene od strane njega.
NA OSNOVU ZAKONA 4072/2012, DA BI SE NEKRETNINA POKAZALA, POTREBNO JE DATI PODATKE IZ LIČNE KARTE I PORESKI BROJ KOJI MORAMO DA SE NAVEDE U UGOVORU O POKAZIVANJU.
Oznaka na mapi ne ukazuje na tačnu lokaciju imovine već na opštu oblast u kojoj se nalazi. Za sve ostale informacije kontaktirajte nas.